ΤΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ , Γ' ΕΘΝΙΚΗ , ΤΟΠΙΚΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΑΓΩΝΕΣ, ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ , ΑΡΘΡΑ

Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015
0 σχόλια

ΕΠΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ : ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΟΡ, 1-1, ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ

2/01/2015 09:06:00 μ.μ.

Για τρίτη φορά την εφετινή χρονιά, Λέων και Νέα Περάμος ήρθαν ισόπαλοι με το ίδιο σκορ,1-1. Με την ισοπαλία αυτή οι γηπεδούχοι έφτασαν τον Κριό Ασπροπύργου, ενώ οι κιτρινόμαυροι πλησίασαν την 5αδα του πρωταθλήματος. Ο Λέων άνοιξε το σκόρ στο 40ο λεπτό με τον Σπυρίδη, ωστόσο στο 47ο λεπτό ο Πατσιονίδης Κώστας με κεφαλιά ισοφάρισε σε 1-1. Με 10 ποδοσφαιριστές τελείωσε το παιχνίδι ο Λέων,λόγω αποβολής του Μιχαηλίδη με δεύτερη κίτρινη κάρτα στο 85ο λεπτό.

Λέων: Μολτοβάν,Γεωργούσης,Μιχαηλίδης,Βενετικίδης,Σαββίδης Π.,Ιακωβίδης,Σπυρίδης, Τσατσάς (85’ Μπελέσκας),Συμεωνίδης (55’ Σεμερτζίδης),Καμαρίτης,Αγγελιδάκης

Νέα Πέραμος: Κεχαγιάς,Μανώλης,Γεωργούσης,Πατσιονίδης Κ.,Λιμνιάτης,Καραγιάννης (46’ Τσιούνης),Νάκος,Λουκίδης (59’ Φωτίου Π.),Αριστόπουλος,Τσαούσης (80’ Κρεζιάς), Καμπόλης