Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015

ΕΠΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ : ΥΓΙΕΙΝΟΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΓΙΑ ΣΚΟΡΠΙΟ ,0-3 ΤΗΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ

2/01/2015 09:09:00 μ.μ.

Σε υγιεινό περίπατο μετέτρεψε ο Σκορπιός το παιχνίδι με την Πανελευσινιακή Ένωση, την οποία και κέρδισε με 3-0 στο Γεώργιος Ρουμελιώτης.Μόλις στο 8ο λεπτό ο Θάνο σε τετ α τετ πλάσαρε λίγο άουτ. Δύο λεπτά αργότερα μακρινό σουτ του Κωνσταντή απέκρουσε σε κόρνερ ο Χάζλαρης. Με την συμπλήρωση του πρώτου τετάρτου, ο Ελεύθερος πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του και πάσαρε στον Θάνο που από κοντά έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του. Στην τελευταία φάση του πρώτου ημιχρόνου , ο Ελεύθερος εκτέλεσε κόρνερ από τα αριστερά με τον  Κοκκοριά να νικά τον Κωνσταντή με κεφαλιά. Το 3-0 διαμόρφωσε στο 54ο λεπτό ο νεοεισελθών Λέλος Χ., έπειτα από κάθετη μπαλιά του Λέλου Ε..

Πανελευσινιακή:
 Κωνσταντής,Χρηστάκης Ε.,Τσάλος,Δρούλιας,Κουσκούτης,Πρίκας,Λογοθέτης (79΄Βαμβακάς),Οικονομόπουλος (46' Αδάμ),Δούκας (68' Καλαθάς),Γκιάτης,Κωνσταντής

Σκορπιός:Χάζλαρης,Ελεύθερος,Τσίγκος (46' Λέλος Χ.),Μπίκας,Σπηλιόπουλος,Κατσίβελας,Λέλος Ε.,Θάνο,Μίλο (66' Ζώης),Παρτσινέβελος (60' Ελευθεριάδης),Κοκκοριάς