Κυριακή 9 Νοεμβρίου 2014

ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ : ΕΧΑΣΕ ΒΑΘΜΟΥΣ Ο ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ , ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟ 1-1 ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΒΥΡΩΝΑ

11/09/2014 11:48:00 μ.μ.

Την ξέφρενη πορεία των παιχτών του Χρήστου Βλάχου σταμάτησε ο Άρης Βύρωνα ο οποίος απέσπασε την εκτός έδρας ισοπαλία στον Χολαργό

Οι γηπεδούχοι ήταν πιο κινητικοί στο 1ο μέρος και ευτύχησαν να προηγηθούν 3 λεπτά πριν την ανάπαυλα με σκόρερ τον Μπίλλη ο οποίος εκμεταλλεύθηκε την ασθενή απέκρουση του Βιτζηλαίου σε σουτ του Τσίρου.

Ο... φιλοξενούμενος Άρης πίεσε στο 2ο μέρος για την ισοφάριση και ευτύχησε να το πετύχει στο 70' με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Φίλιππα απο τα 30 μέτρα. Στο τελευταίο 20λεπτο οι γηπεδούχοι πίεσαν αλλά το 1-1 παρέμεινε ως το τέλος.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (Βλάχος Χ.) :Κατσικάς,Κρίνης(75'Μιχαηλίδης)Ντρούκας,Ψάλλας,Καραβοκύρης,