Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015

ΕΠΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ : ΕΜΕΙΝΑΝ ΣΤΟ ΜΗΔΕΝ ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΠΥΡΙΧΙΟΣ

2/01/2015 02:11:00 μ.μ.

Στο 0-0 έμεινε ο Αίας Παραλίας κόντρα στον Πυρρίχιο στο γήπεδο της Παραλίας. Οι γηπεδούχοι παρέμειναν για ακόμη μια αγωνιστική χωρίς νίκη,φτάνοντας τους 8 βαθμούς βρισκόμενοι στην ουρά της βαθμολογίας. Στο 45ο λεπτό φάουλ από τον Βάση, σύγχυση στην περιοχή του Αίαντα, με τον Φωτιάδη να στέλνει την μπάλα με το κεφάλι στο οριζόντιο δοκάρι. Στο 90ο λεπτό ο Χριστοδουλίδης λίγο έλειψε να σώσει τους Πόντιους, ωστόσο το φάουλ του ταλαντούχου αριστεροπόδαρου σταμάτησε και πάλι στην οριζόντια δοκό του Πλάκα.Μοναδική ευκαιρία για τους οράνιε το σουτ του Στρίγγου , το οποίο όμως απέκρουσε ο Παλατσίδης.