ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΡΟ

ΤΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ , Γ' ΕΘΝΙΚΗ , ΤΟΠΙΚΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ , ΝΕΑ , ΑΓΩΝΕΣ, ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ , ΑΡΘΡΑ

Κυριακή 11 Ιανουαρίου 2015
0 σχόλια

ΕΠΣ ΔΥ. ΑΤΤΙΚΗΣ : ΕΥΚΟΛΑ 3-0 ΤΟΝ ΚΡΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Ο ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ . ΛΕΥΚΗ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΠΕΡΑΜΑ

1/11/2015 07:28:00 μ.μ.

Από το πρώτο μισάωρο καθάρισε ο Θρασύβουλος το παιχνίδι με τον Κριό Ασπροπύργου, τον οποίο και κέρδισε με 3-0. Μόλις στο 4ο λεπτό ο Κολίτσι άνοιξε το σκορ για τους πράσινους, ενώ δύο λεπτά αργότερα ακυρώθηκε ως οφσάιντ τέρμα του Παναγιώτου. Στο 21ο λεπτό ο Ρόδης διπλασίασε τα τέρματα των γηπεδούχων, για να έρθει στο 33ο λεπτό ο Κατσίκης και να διαμορφώσει το τελικό 3-0. Στο 81ο λεπτό ο Αθανασόπουλος σημάδεψε το δοκάρι της εστίας του Τζωρτζινάκη.

Θρασύβουλος: Τζωρτζινάκης,Κωνσταντινίδης,Μερκούρι,Σφακιανάκης,Ρόδης,Κολίτσι (52' Καψάλας), Νάκας,Λουκάς (85' Βαρσαρίτης),Κατσίκης (72' Καλαμιώτης),Μπρέμπος

Κριός: Ζερζελίδης,Πέππας (59' Αθανασόπουλος),Καλοειδάς,Σίνος Λ.,Τελίδης,Αζβεστόπουλος,Βαλμάς, Γεροδήμος (46' Ιωακειμίδης),Σύρος,Βάντζος (43΄λτρ. Ζώτος),Παναγιώτου