Δευτέρα 17 Νοεμβρίου 2014

ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ : ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΣΑ ΓΙΑ ΔΙΑΝΑ 1-0 ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ

11/17/2014 09:19:00 μ.μ.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ 1-0

Μεγάλη νίκη απέναντι στη Δόξα Βύρωνα πέτυχε η Διάνα επικρατώντας με 1-0 και αρχίζει να ξεφεύγει από την «επικίνδυνη» ζώνη. Αντίθετα οι φιλοξενούμενοι παραμένουν πολύ κοντά σε αυτή έχοντας πετύχει μόλις μία νίκη μετά από εννιά αγωνιστικές. Το «χρυσό» γκολ για την Διάνα, το πέτυχε ο Καλουδιώτης στο 80’, ο οποίος αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων ενώ είχε προηγηθεί αυτή του Βογιατζόπουλου στο 84’, με την ίδια να ολοκληρώνει το ματς με εννέα παίκτες.
ΔΙΑΝΑ ΗΛ.: Μενούνος, Βογιατζόπουλος, Παρασκευόπουλος, Μπελέρης, Νίκολι, Απέργης Ν. (75' Κιάμος), Καλουδιώτης, Δημογιάννης, Χούδρας, Μπαλαφούτης (85' Απέργης Α.), Σταθακόπουλος (55' Χατζηστεφάνου).

ΔΟΞΑ ΒΥΡ.: Μουκέας, Αγγελακόπουλος, Ψωμάς, Τσακιράκης, Τζανετής, Γκουντελίτσας, Ρόγκας, Λέσι, Βασιλόγιαννης (77' Ζάκα), Κάιδος (55' Ταμπουράκης), Μπεκατώρος (70' Τσομπανάκος)