Κυριακή 11 Ιανουαρίου 2015

ΕΠΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ : ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟ 3-1 ΤΟΝ Π.Α.Ο. ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΩΝ

1/11/2015 11:19:00 μ.μ.

Σπουδαία νίκη σημείωσε η Νέα Πέραμος, επικρατώντας με 3-1 του Π.Α.Ο. Κουντουρών στην Παραλία Ασπροπύργου. Ο Καραγιάννης άνοιξε το σκορ στο 33ο λεπτό για τους κιτρινόμαυρους, ενώ στο 52ο ο Καμπόλης από τα 11 βήματα νίκησε τον Βανδώρο, κάνοντας το 2-0.Ο Μπέλσης μείωσε στο 61ο λεπτό σε 1-2, όμως ο Τσαούσης στο 76ο λεπτό πέτυχε τρίτο τέρμα, βάζοντας τέλος στις όποιες ελπίδες είχαν οι γηπεδούχοι για θετικό αποτέλεσμα. Απο το 65ο λεπτό ο Π.Α.Ο.Κ. αγωνιζόταν με 10 παίχτες λόγω τραυματισμού του Πετσίτη, ενώ είχαν γίνει ήδη οι τρεις αλλαγές. Στο 89ο λεπτό οι νικητές είχαν δοκάρι με τον Καμπόλη.

Π.Α.Ο.Κ.: Τσέπερης,Πανοηλίας (59' Σακόβ),Πετσίτης,Δρούγος,Ευαγγέλου,Μπόνο (46' Μπέλσης),Στέρπης,Στεφανίδης (35' λ.τρ. Καζαντζίδης),Κανάκης,Μπασέτας,Παπακωνσταντίνου

Νέα Πέραμος: Κεχαγιάς,Μανώλης,Τσιούνης,Γεωργιάδης,Λημνιάτης,Πατσιονίδης Κ.,Αριστόπουλος (56' Φωτίου Γ.),Καραγιάννης (78' Φωτίου Π.),Πατσιονίδης Β. (81΄Λουκίδης),Τσαούσης,Καμπόλης