Δευτέρα 12 Ιανουαρίου 2015

ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ : ΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ 3-1 ΤΟΝ ΦΑΛΗΡΙΚΟ

1/12/2015 03:50:00 μ.μ.

ΑΕ Νίκαια - Φαληρικός 3-1

Μία ακόμη νίκη για την ΑΕ Νίκαια όπου στην επανάληψη νίκησε  με 3-1 τον Φαληρικό .

Ο Βαλσαμίδης στο 47' 'άνοιξε το σκορ για να ισοφαρίσει ο Κατωπόδης στο 51'.

Στο 76' ο γκολκίπερ των νικητών Μακρής που είχε μπει σαν αλλαγή τέσσερα λεπτά νωρίτερα και αγωνίστηκε όχι στην κανονική του θέση αλλά μέσα έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του , για να σημειώσει το τελικό 3-1 ο Κρίστο στο 84'.

Στο 65' ο διαιτητής Χατζηγιάννης απέβαλε τον Μεγαλοοικονόμου με δεύτερη κίτρινη κάρτα

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ:Μουντρίχας, Σπήλιος, Ράπτης( 72' Μακρής) , Δασκαλάκης, Παπαδόπουλος, Τριανταφύλλου, Μιχαήλ, Φίπε, Βαλσαμάκης, Κρίστο, Λαδένογλου

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ :Μπογράκος, Καραμάνογλου( 80' Φραγκόπουλος Μ.) , Κατωπόδης , Λάζη, Κιουράνης  Κουρούνης, Μεγαλοοικονόμου, Κουτσουναμέντος, Κανάρης, Μπαρλής(68' Σαραγάς)  Μπάλα( 62'Δρυμωνίτης)