Τετάρτη 7 Ιανουαρίου 2015

ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ : ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΣΤΟ 2015 ΓΙΑ ΤΟΝ Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ 4-1 ΤΟΥΣ ΙΠΠΟΤΕΣ

1/07/2015 11:27:00 μ.μ.

Χωρίς να δυσκολευτεί ο Α.Ο. Δικαίου κέρδισε με 4-1 τους Ιππότες και ξεκίνησε με τον καλύτερο τρόπο τις υποχρεώσεις του στο 2015. Η ομάδα του Γιάννη Μανούσογλου έφτασε άνετα στην επικράτηση απέναντι στους Ιππότες, οι οποίοι παραμένουν σε πολύ δύσκολη θέση.
ΤΟ ΦΙΛΜ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
2' ΓΚΟΛ!! Σέντρα του Δρόσου από αριστερά,  κεφαλιά του Μποιλή στην δεξιά για του Σκυλλά για το 1-0.
13' Δυνατό σουτ του Δρόσου λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Σκυλλά .
20' Σέντρα του Χατζηφούντα από δεξιά , σουτ του Πανόπουλου στην κίνηση άουτ .
21' Ασυνεννοησία στην άμυνα Α.Ο Δικαίου,  ο Ντούσκου Α. έκανε το σουτ με τον Ντιμιτρίεβιτς να αποκρούει στην δεξιά του γωνία.
44' Ωραία ατομική ενέργεια του Πανόπουλου το σουτ του μπλόκαρε αριστερά στην γωνία του ο Σκυλλάς.
45' Δυνατό σουτ του Ντούσκου Α. λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Ντιμιτρίεβιτς.
47' Δυνατό σουτ του Πανόπουλου από δεξιά μπλόκαρε ο Σκυλλάς .
48' ΓΚΟΛ!! Σέντρα του Πανόπουλου από δεξιά κεφαλιά του Δρόσου και 2-0 για τον Α.Ο Δικαίου.
60' Παράλληλη πάσα του Πανόπουλου στον Μποιλή ο οποίος έκανε το σουτ με τον Καρπαθάκη να διώχνει πριν η μπάλα περάσει την γραμμή .
63' Εκτέλεση φάουλ του Πανόπουλου έδιωξε εντυπωσιακά στην αριστερή του γωνία σε κόρνερ ο Σκυλλάς .
70' ΓΚΟΛ!! Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τριπολίτη , άνοιξε το τείχος και η μπάλα κατέληξε στην δεξιά γωνία Ντιμιτρίεβιτς για το 2-1.
71' ΓΚΟΛ!! Ο Ντούσκου Ε. ανέτρεψε τον Πανόπουλο με τον Δημαράκη να δείχνει το σημείο του πέναλτι . Την εκτέλεση ανέλαβε ο Πανόπουλος για το 3-1.
83' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τριπολίτη μπλόκαρε στην δεξιά του γωνία ο Ντιμιτρίεβιτς.
85' ΓΚΟΛ!! Παράλληλη πάσα του Πανόπουλου στον Κεφαλιανό Γ. που από κοντά έκανε το 4-1.
Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ (Γιάννης Μανούσογλου): Ντιμιτρίεβιτς,  Θεοδώρου,  Χατζηφούντας,  Βακουφτσής, Σωτίρι,  Φυτάς (75’ Κουρζής), Οικονόμου,  Χατζησουλειμάν,  Πανόπουλος,  Δρόσος (87’  Πασενίδης), Μποιλής (66’ Κεφαλιανός Γ.)
ΙΠΠΟΤΕΣ (Λάκης Ζαχαρίας): Σκυλλάς, Σώτας,  Ζωάννου (54’ Καρπαθάκης)  Κωνσταντίνου,  Έλληνας,  Ντούσκου Ε., Αγγελάκης,  Νικηταράς,  Ντούσκου Α., Τριπολίτης,  Ταφάνι (82’ Καπουράνι)